Koolitus/töötuba

Algusaeg:

L, 20.01.2024 15:00

Lõpuaeg:

L, 20.01.2024 17:30

Toimumiskoht:

Saku Valla Kultuurikeskus

Korraldaja:

Saku Valla Kultuurikeskus

Pilet:

€35

Visioonikaardi töötuba

jääb ära

 

Vii oma unistused ellu!

Uuel aastal anname endale sageli erinevaid lubadusi, seame visioone ja püstitame eesmärke. Imeline tööriist, kuidas unistada, seada plaane ning külvata seemneid oma soovide täitumiseks, on visioonikaardi loomine.

Visioonikaarti võib kasutada nii oma isikliku elu jõustamiseks kui firma arengu planeerimiseks. Visioonikaarte ehk visioonitahvleid võiks luua regulaarselt, sest sinna lisatud unistustel on vahepeal kombeks täituda. Lisaks tuleb pidevalt värskeid ideid ja vahepeal tehtud valikud loovad uusi põnevaid suundi.

Visioonikaardi loome kollaažina: lõigume välja meid inspireerivad pildid ja kleebime need suurele aluspaberile. Alateadvus kõneleb meiega piltide keeles ja nii saame piltidega töötades kätte info, mis muidu ei pruugi teadlikku meelde kohale jõuda.

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et visioonikaardid toimivad! Paljud minu unistused, mille olen visioonikaartidele pannud, on pärast seda täitunud. Lisaks loob visioonikaardi vaatamine hea tunde ja aitab elus rõõmsal meelel edasi liikuda.

Visioonikaardi töötoas:

– uurime, mis eluvaldkonnad tahavad meie tähelepanu ja planeerime eduharjumusi oma elu edendamiseks;
– unistame suurelt ja paneme oma unistused ja soovid kollaažina paberile, et need majakana meile teed näitaksid ning meid oma unistuste rajal kannaksid.

 

Palun registreeri end: jaana@loovuskohvik.ee

Koha töötoas kinnitab ettemaks 15 EUR (ülejäänud 20 EUR saad maksta sularahas või ülekandega, nagu Sulle sobib)

Palun kanna ettemaks (või terve summa):
Loovuskohvik OÜ
A/A LHV Pank EE587700771002332649
Selgitus: Visioonikaardi töötuba Sakus ja oma nimi

Töötuba juhendab Jaana Ojakäär-Kitsing (loovusraamatute autor, koolitaja, shindo ja qigongi treener ning tulevane kunstiterapeut).

CV leiad: https://loovuskohvik.ee/loovuskohvikust/cv-jaana-ojakaar/

Oled südamest oodatud
Jaana
jaana@loovuskohvik.ee
569 569 21