Loeng

Algusaeg:

T, 16.04.2024 18:30

Lõpuaeg:

T, 16.04.2024

Toimumiskoht:

Saku raamatukogu (kaart)

Korraldaja:

Saku Valla Kultuurikeskus

Pilet:

€15

LOENG “Rõõmustamisoskus energia allikana”

Mare Pork

psühhoterapeut, juhtimispsühholoog, koolitaja

Kas oled mõelnud, kui palju aega elust tuntakse rahulolematust, mis pole edasiviiv, vaid pigem piinav, et kannatatakse mõttetult? Kas pole kahju, et rõõmustamist nii paljust heast ja suurepärasest on liiga vähe? Et nagu ei julgetaks seda täiega endale lubada? Eriti kui suudetakse suuri kaotusi väärikalt kanda?
KAS POLE USKUMATU, et RÕÕMUSTAMISOSKUST pole õpetatud?!

Keskendumine ja kvaliteetaeg – rõõm tulemusest igasse hetke!
Kas pole mitte kõige olulisem inimese vajadus luua kvaliteetaega võimalikult paljudesse oma tegevustesse? Ja teha seda teadlike valikutena? Sellist aega, mis rõõmustab Sind ja Sind ümbritsevaid oma tulemuslikkusega? Kuidas seda kindla peale teha? Kas on lihtsaid ja häid reegleid? On. Igahetkelise keskendunud kohaloleku ideede võimsusest kogu elutunnetuse jaoks on meil veel uskumatult palju õppida. Millised võimalused avanevad inimesele keskendumist ja pühendumist harjutades? Kui suur on pühendumise mõju tegutsemise tulemuslikkusele? Kas siin on üldse piire või kui on, kuidas saab neid ületada? Keskendumise ja pühendumisega on võimalik aega juurde võita. Just kvaliteetaega – sõltumata sellest, mida parajasti teed.

Mare Pork on juhtimispsühholoogia konsultant ja -koolitaja nii eesti kui rahvusvaheliste meeskondadega organisatsioonidele. Ta on tuntud psühhoanalüütiline nõustaja, hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse arendamisel, oodatud esineja konverentsidel ja Tallinna Ülikooli psühholoogia professor. Ta on läbi viinud tippjuhtide aastaseid kursusi. Koolitustel on läbivateks teemadeks inimese valikute suurendamine, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse (Mindfulness-i) ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde.

www.marepork.ee

Kuula! Vikerraadio – Kajalood (17.02)