Koolitus/töötuba

Algusaeg:

L, 06.04.2024 11:00

Lõpuaeg:

L, 06.04.2024 19:00

Toimumiskoht:

Mandala ILU stuudio, Teaduse 13, Saku

Korraldaja:

Kärt Lumiste

Pilet:

88€

Helmestikandis loodava Mandala südamikuks on poolvääriskivi. Mandala tikime vildile. Lisamaterjalina kasutame vaid kvaliteetseid Tsehhi klaashelmeid ja poolvääriskive. Mandalate loomine on kui meditatsioon, kus me kaotame ajataju luues midagi nii ilusat ja võimast.

Kui Sinus on vastupandamatu soov endale ise üks Mandala kaelakee tikkida siis oled Sa just õiges kohas. Teretulemast!

Ootan Sind Mandala tikkimise töötuppa:

  • Laupäeval, 6.aprillil 2024
  • Kell 11:00-19:00 (kõigil ei pruugi nii kaua minna kuid ole valmis veetma pikk kuid huvitav päev koos omasugustega. Ja nagu nii mõnigi teist juba kogenud on, siis me ei lahku me enne kui Sa oma looduga oled lõpuni jõudnud)
  • Mandala ILU stuudios, Teaduse 13, Saku, 0 korrusel

Töötoas osalemiseks ei pea sul mingisuguseid erioskusi juba olema. Hakkama saavad KÕIK! (lapsed alates 16 aastat)

  • Osalustasu on 88€ (mis sisaldab juhendamist ning kõiki vajalike materjale)
  • Vajalik eelregistreerimine (info@mandalaILU.ee) kuna kohtade arv on piiratud.
  • Koha töötoas tagab 33€ ettemaks (mille tagastan, kui teatad oma mitte osalusest vähemalt 24h enne töötoa algust). Eelbroneeringut ootan: MTÜ Mandala ILU / EE272200221070530981 / tekst: Mandala töötuba ja Sinu nimi. Ülejäänud summa kas kohapeal sulas või ülekandega. Arve soovist anna mulle julgelt teada. Kõik on võimalik.
  • Stuudios olemas vee ja tee võimalus. Laual ootamas väike suupiste. Lõunatada võid omal valitud ajal, kas üle tee kohvik UKASes (pole töötoa hinna sees) või siis kohapeale midagi endale kaasa võttes. Nõud olemas. Toidu soojendamise võimalus puudub.

Kohtume Mandala ILU stuudios, seame end mõnusalt sisse ning läheme koos teekonnale, mille käigus saad Sa olla just see kes Sa sel päeval olla tahad. Ja luua just selline Mandala kui Sulle sel päeval on vaja. Võta kaasa avatud meel ning mõnus ootuselevus. Meil tuleb pikk päev. Minu roll on sel päeval Sind julgustada ning toetada. Usalda.

Nii tänulik, et oled siin ja praegu ning iga päev saame koos kogeda midagi uut. Usalda ja vali. Läbi südame.

Ole hoitud, läbi oma südame!

Kärt / Mandala ILU looja

Kui Sul on küsimusi, olen alati Sinu jaoks olemas.