Muusika

Algusaeg:

L, 4. mai 11:00

Lõpuaeg:

L, 4. mai

Toimumiskoht:

Saku Valla Kultuurikeskus

Korraldaja:

Saku Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Välja müüdud!

Perebänd LOLALA lastelaulude kontsert “Mina ise!”

YouTube’s tuntust kogunud lastelaulude kanali LOLALA Anna ja Arian pääsesid ekraanilt välja ja tulevad koos meiega laulma, tantsima ja mängima. Esitusele tulevad kõigi lemmikud “Krokodill Villi”, “Potilaul”, “Proovin uusi asju”, “Koristamise laul”, “Vannilaul” ja paljud teised. Kindlasti saab kuulda ka laste palavalt armastatud laule nagu “Meie talu loomad”, “Jänku laul”, “Suur ja väike” ja teisi hitte.

Perebänd Lolala on Anna Kuchinsky ja Arian Levini pere südameprojekt, mis sai alguse detsembris 2019, kui nende esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada.Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et laulud jagati ka YouTube’s. Siit saigi alguse Lolala teekond!

Tänaseks on Lolala õpetlikud laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustel kokku kuulatud üle 20 miljoni korra!