Kino

Algusaeg:

L, 06.01.2024 11:00

Lõpuaeg:

L, 06.01.2024 13:00

Toimumiskoht:

Kiisa Vabaajakeskus (kaart)

Korraldaja:

Saku Valla Kultuurikeskus

Pilet:

6€

Kiisal jääb kino avarii tõttu ära.
Ostetud piletid kehtivad Saku seansil või ostame tagasi.
Vabandame ebamugavuste pärast.

Wonka (2023)
Žanr: komöödia, seiklus, kogupere
Filmi pikkus: 1h 56 min
Vanusepiirang: alla 6 a. mittesoovitatav
Filmi keel: Eesti

Wonka põhineb erakordsel tegelasel Roald Dahli ikoonilise, ühe kõigi aegade enimmüüduma lasteraamatu “Charlie ja šokolaadivabrik” keskmest, räägib imetabase loo sellest, kuidas maailma vägevaimast leiutajast, mustkunstnikust ja šokolaadimeistrit sai armastatud Willy Wonka, keda me tänagi tunneme.

Režissöör Paul Kingilt, produtsent David Heymanilt ning produtsentidelt Alexandra Derbyshire’lt ja Luke Kellylt jõuab vaatajateni joovastav segu maagiast ja muusikast, kaosest ja emotsioonidest, mida edastatakse südamlikult ja huumorivõtmes. Peaosas on Timothée Chalamet, kes kehastab nimitegelast. See vastupandamatult elav ja leidlik näitemäng suurel ekraanil tutvustab publikule noort Willy Wonkat, kes on pilgeni täis ideid ja veendumust muuta maailma ühe isuäratava ampsu jagu korraga. Ta tõestab, et parimad asjad elus algavad unistusest, ja kui sul õnnestub kohtuda Willy Wonkaga, on kõik võimalik.

Simon Farnaby (“Paddingtoni seiklused 2“) ja Paul King kirjutasid stsenaariumi. Loo, mis põhineb Roald Dahli loodud tegelastel, autoriks on ka King. Michael Siegel, Cate Adams, Rosie Alison ja Tim Wellspring on tegevprodutsentideks. Kingi kaadritagusesse meeskonda kuuluvad operaator Chung-Hoon Chung (“Eile öösel Sohos,” “Nobenäpp”), Oscari-nominendist kunstnik-lavastaja Nathan Crowley (“Tenet,” “Dunkirk”), monteerija Mark Everson (“Paddingtoni” filmid), Oscari-võitjast kostüümikunstnik Lindy Hemming (“Paddingtoni” filmid, “Läbisegi”) ja helilooja Joby Talbot (“Laula” filmid). Neil Hannon ja bänd The Divine Comedy kirjutab filmile originaallaulud.