Teater, muusika, tants

Toimumiskoht:

Kurtna Kooli muusikaklass

Toimumisajad:

Esmaspäev 13:30-14:15

Vanusegrupp:

Kurtna Kooli 1.-5. klass

Teenusepakkuja:

Kontakt:

Anu Tähemaa

Hind:

-

Kurtna mudilaskoor ootab lauluhuvilisi. Oodatud on ka uued lauljaid vanuses 7 – 11 eluaastat. Sellel aastal töötab koor Anu Tähemaa juhendamisel kuni esimese vaheajani esmaspäeviti ja kolmapäeviti.

Esmaspäeviti kohtuvad päris algajad – ehk kõik need kes soovivad koorilauluga liituda sellest aastast. Kolmapäeviti edasijõudnud, ehk need, kellega sai käidud laulupeol.

Kõik soovijad kuulatakse üle ning siis selgub, kas see päev saab olema esmaspäev või kolmapäev. Soovijate hääli hakatakse kuulama alates 11. septembrist.

Kooli poolt pakutavatesse ringidesse registreerimine toimub haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO vahendusel. Palume registreerida laps kui tal on huvi laulmise vastu.

Laps on sobilik kui
– on sõbralik ja meeldib laulda
– oskab kuulata lihtsaid rütme
– eraldab kuulmise järgi kõrge ja madala noodi
– tabada häälega kõrgusi
– on suuteline laulma järgi meloodiakujundeid

MIKS ON LAULMINE laulukooris lapsele KASULIK?
– Selgem eneseväljendus
– Treenib kuulamis- ja suhtlemisoskust
– Treenib tähelepanu
– Arendab oma hääleaparaati ja füüsilist kehahoidu
– Saab esinemisoskusi ja muutub julgemaks
– Laulmine vähendab koolipingeid ning loob hea tuju
– Saab uusi sõpru

Sellepärast tasub kindlasti osaleda.

****
ANU TÄHEMAA on Kurtna kooli muusikaõpetaja, aga ka täiskasvanute koolitaja juhtimis-, kõnelemise, ja etenduskunstide valdkonnas.
Anu on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, täiendanud end USAs, Inglismaal ja hetkel õpib avalikku esinemist ja juhendamist Torontos, Canadas.

Anu töötanud Rahvusooper Estonias, KUMU Kunstimuuseumis, Muusikaakadeemias. Loonud ja korraldanud erinevaid rahvusvahelisi kultuurifestivale ja sündmusi, nt Eesti Vabariigi Presidendi Kantseleis.
Anu on osalenud ka erinevate filmide loomises, sh filmi“Eia jõulud Tondikakul” castingu juhina, kuulates üle 3000 last üle Eesti. 2022 oli kaastegev Elmo Nüganeni triloogia Apteeker Melchior’i filmi juures.

Kuni suveni töötas Anu Tähemaa ka Kurtna lasteaias, aga sellest aastast naaseb õpetaja Kaili, ning Anu jääb mõne tunniga tööle kooli poolele.

Rohkem infot: https://www.linkedin.com/in/anu-tahemaa