Teater, muusika, tants

Toimumiskoht:

Saku Valla Kultuurikeskus

Toimumisajad:

Neljapäeviti!

Vanusegrupp:

6-19-aastased

Teenusepakkuja:

Laulustuudio Laulumarjad

Kontakt:

Maris Aljaste
Tel. 56601929

Hind:

120€/ kuus

Alates sügisest avaneb võimalus tulla soololaulutundisse Saku valla Kultuurimajja. Ootame kõiki 6-19-aastaseid lapsi ja noori laulma! Lauljaid hakkab juhendama noor ja särav õpetaja Vivi Maar, kelle kohta saad lähemalt lugeda SIIT meie kodulehelt.

Soololaulu tundides treenime iga õpilase häält individuaalselt. Hääleseades lähtume iga laululapse hääle omapärast, soovidest, püüdlustest ja oskustest. Tund jaguneb mõtteliselt kaheks – hääleseade (tehnika) ja musitseerimine (vabalt valitud ning õpetaja poolt valitud laulud, praktika). Samuti käsitleme tundides elementaarset muusikateooriat, arendame harmooniatunnetust ja improvisatsioonilisi oskusi. Meie siiraks sooviks on arendada häält lähtuvalt õpilase vokaaltehnilistest vajadusest, loomingulisusest ja isikupärast. Laululastele püüame pakkuda mitmekülgseid laulukogemusi erinevates projektides, lavadel ja konkursidel.

Meie õpilastel on avanenud ägedad võimalused astuda üles erinevate festivalide ja sündmuste raames nagu nt Kirjandustänava festival, Jazzkaare linnaruumiprogramm, Kuldne Plaat, Tallinna vanalinnapäevad, Tallinna Merepäevad, Tallinna laste jazzifestival Kräsh, Sõru Jazz jpt. Õpetaja, õpilase ja vanemate ühisel koostööl ja otsusel on võimalik osa võtta erinevatest vokaalkonkursidest nagu Kuldleheke, Solistica, Tähtede Lava, Tallinna Talent, Harjumaa Laululaps, Poiste-solistide võistulaulmine, Koolilaul jne. 

Laulustuudio Laulumarjad on Kadrioru südames paiknev laulupesa, mille kutsus 2020. aasta sügisel ellu laulja ja vokaalpedagoog Maris Aljaste. Stuudio toob laulmist ja muusikat armastavad lapsed, noored ja täiskasvanud kokku särasilmsete vokaalpedagoogidega, et treenida iga õpilase häält individuaalselt ning pakkuda noortele eriilmelisi arenemis- ja esinemisvõimalusi.

 

Lisainfo kirjas ka kodulehel: https://laulumarjad.ee/saku
Laulustuudio asukoht: https://www.laulumarjad.ee/kontakt/