Teater, muusika, tantsTreeningud

Toimumiskoht:

Saku Valla Kultuurikeskus (kaart)

Toimumisajad:

T kl 19.00 algajad T kl 20.00 edasijõudnud

Vanusegrupp:

18+

Teenusepakkuja:

Latin Dance Panter

Kontakt:

Evely Vaigur
Tel. 5175717

Hind:

1h 6 EUR, kuutasu 23 EUR

Ladinatantsu juhendaja Evely Vaigur on tegelenud ladinatantsuga Sakus üle 10 aasta. Tema juhendatud Ladinatantsu grupid on tuntud üle Harjumaa. Ootame täiskasvanuid avastama Ladinatantsu maailma. Lisaks mõnusale õhkkonnale õpid olema graatsiline ja tantsimine pakub palju rõõmu. Aasta jooksul kutsutakse esinema erinevatele üritustele nii Sakus kui ka väljaspool koduvalda.

  • Miks tasuks Latindance Panter trenni tulla?

Ladina tantsutreening on erakordne võimalus arendada plastilisust, avastada endas tantsukuninganna. Väga hea võimalus kohtuda teiste tantsuarmastajatega, leida uusi tutvusi ja sõpru, osaleda laagrites ja töötubades. Lisaks tunneb iga naine meelipaitava muusika saatel ühendust sisemise naiselikkusega ja sobib igas vanuses naistele.

  • Milleks tantsimine hea on?

Tempoka liikumise tulemusel vallandub heaolutunne ja läbi tantsu on ka hea vôimalus vormis olla. Tantsuõpe saab olla ka humoorikas ja treenerina teen omaltpoolt kōikvõimaliku, et pime ning jahe talvine hooaeg oleks päikesesoojust täis.

Tantsiv naine on väga naiselik ja graatsiline – kena vaadata. Tantsimine on ka lõbus tegevus, ununevad päevamured-mõtted. Lisaks sellele on tantsimine ka paljudele eneseväljendus viisiks ning treening, mis on kehale väga kasulik.

  • Mida ladina tantsutrennis tehakse?

Kõigepealt alustame soojendusega ja seejärel tantsuline osa. Õpid kindasti avastama uusi lihasgruppe ja tantstanstuliigutusii aina kaunimalt sooritama. Trennis tantsime Eestis paljude lemmik tantsu – bachata, millega igaüks väga hästi hakkama saab. Lisaks õpime: salsa, tša-tša-tša, zouk, rumba, merenque, samba jpm põnevat.

Alusta kohe ja võta sõbranna ka kaasa

Ilusad tantsud, sära ja glamuur  – Latindance Panter tantsuklubi on üks suur ägedate naiste tantsupere.

  • Trenniriietus?

Riietus mugav, et saaks teha painutusi või venitust. Jalga baleriinisussid või õhukese tallaga vabaaja jalats või tantsujalanõud.  Joogipudel, kuna trennid on tempokad.

  • Registreerimine

latindancepanter@gmail.com

Facebook showgrouppanter 

5175717 – Evely