Kunst, käsitöö ja meisterdamine

Toimumiskoht:

Kultuurikeskus, Teaduse 1, ruum 305 (kaart)

Toimumisajad:

Vaata kirjeldusest

Vanusegrupp:

3a - 18a

Teenusepakkuja:

Saku Valla Kultuurikeskus

Kontakt:

Ele Krusell

Hind:

17 €

Registreerimine algab 4. septembril ARNO keskkonnas. Esimene tund 12.09

T kl 12.00  1-3 a. mudilastele (alustab 3. oktoobril)
T kl 13.30  7-9a grupp I
T kl 15.00  9-12a
T kl 16:30   3-6a mudilastele (alustab 3. oktoobril)
N kl 13.30  7-9a grupp II
N kl 15.00  Noortele al 13a

Kunstiringi tundides joonistatakse, maalitakse ja meisterdatakse, tehakse tutvust kompositsiooni- ja värvusõpetusega. Eesmärk on arendada laste kunstialaseid teadmisi ja oskusi, loomingulist suhtumist ellu ja lapse isikupära avaldumist. Õpime oma ideid kunsti kaudu väljendama. Vahelduseks tegeleme vormiõpetusega, katsetame erinevate pindade ja lähenemistega. Osalustasu sisaldab materjale.

mudilastele:
Kunstiring kõige pisematele toetab väikelapse loovust ja arendab peenmotoorikat. Erinevate lihtsate sensoorsete ja käeliste  tegevuste abil tutvume värvide,vormide ja tekstuuride põneva maailmaga. Igas tunnis on sissejuhatav mängu-ja tutvumisaeg, kunstiprojekt ja vabas vormis suhtlust. Tunni eesmärk on pakkuda lõbusat ja  arendavat mänguaega, mis toetab iga väikelapse vaimset, emotsionaalset ja sotsiaalset arengut. Vajalik lapsevanema või saatja osalemine tunnis, riietus mugav ja määrdumiskindel.

Tundide planeerimisel arvestatakse õpilaste mõtteid ja ideid, seega on õpilaste loomingulisuse arendamine üks olulisemaid aspekte. TEEMAD: natüürmort, figuur, portree ja visandid modelli järgi, abstraktne kompositsioon, ideepõhised ja temaatilised kompositsioonid, autoportree, maastik, linnavaade, interjöör. TEHNIKAD: pliiats, akrüül, õli, süsi, pastell, akvarell.

registreerimise juhend