Treeningud

Toimumiskoht:

Saku Spordikeskus - aeroobika saal

Toimumisajad:

Kolmapäeviti ja pühapäeviti algusega 19:00

Vanusegrupp:

14+

Teenusepakkuja:

Kohila Jumping OÜ

Kontakt:

Kristina Pärg
Tel. 56649481

Hind:

10€ üksikkord

Jumping on intensiivne ja põnev dünaamiline fitnessitreening. Jumping annab sulle korraliku koormuse, emotsionaalse laengu ja suurepärase seltskonna, kellega koos treenida.

Jumping treeningut viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud PROFI batuutidel. Jumping on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus-ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab kogu keha tugevdamise. See mõjub hästi südame-versoonkonnale, suurendab kopsude läbilaskevõimet ning üldist vastupidavust.

Jumping ei ole seotud keerukate koreograafiliste sammudega ning sobib kõigile. Seda tüüpi treening toetab rasvade kiiret põletamist, ennetab tüsistuste tekkimist ning sobib ka vigastustejärgseks paranemiseks või liigeseprobleemide korral.

Trenniks vajalik: treeningriided, sisetreeningtossud, veepudel ja väike rätik (higi pühkimiseks) ning kõige tähtsam: HEA TUJU!

Saad kindel olla, et isegi, kui sa tuled trenni peale väga pikka, väsitavat ja võibolla kehva päeva, lahkud sa trennist täiesti uue energiaga.

 

NB! vajalik eelregistreerimine (kohtade arv piiratud).